Demolition Company

Demolition Company

Totalna demolka

Demolition Company to symulator demolki przy pomocy ciężkiego sprzętu wyburzeniowego. Naszym zadaniem jest wyburzenie konkretnego budynku lub jego części, w jak najkrótszym czasie. Jeśli zawsze marzyłeś, by pobawić się młotem pneumatycznym lub innymi narzędziami demolki, pobierz Demolition Company na Mac. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Różnorodne misje i maszyny
  • Ciekawy pomysł
  • Wsparcie dla modów
  • Dość realistyczne zachowanie maszyn

Wady

  • Grafika niezbyt wysokiej jakości
  • Z czasem staje się nudna

Dobry
7

Demolition Company to symulator demolki przy pomocy ciężkiego sprzętu wyburzeniowego. Naszym zadaniem jest wyburzenie konkretnego budynku lub jego części, w jak najkrótszym czasie. Jeśli zawsze marzyłeś, by pobawić się młotem pneumatycznym lub innymi narzędziami demolki, pobierz Demolition Company na Mac.

Demolition Company to symulator rozbiórki. Gra polega na wypełnianiu kolejnych misji wyburzeniowych, w rożnych dzielnicach miasta. W miarę naszych postępów otrzymujemy coraz bardziej zaawansowane maszyny. W pierwszej misji dysponujemy tylko ręcznym młotem pneumatycznym. Z czasem możemy korzystać z młotów pneumatycznych na podwoziu gąsienicowym, ruchomych kul wyburzeniowych, a nawet dynamitu.

Demolition Company to gra nastawiona na czystą przyjemność demolki. Nie znajdziemy tu wątku ekonomicznego, ani jakiejkolwiek strategii. Nasz bohater jest nieśmiertelny, więc nie trzeba zbytnio zastanawiać się nad kolejnością burzenia ścian. Ma być skutecznie, a nie bezpiecznie. Jedyne wymaganie, to by elementy konstrukcji budynku nie spadały na ulicę.

Niestety pod względem graficznym Demolition Company daleko do dzisiejszych super realistycznych symulatorów. Na szczęście jest ona na tyle dobra, by nie psuć nam zabawy. Dodatkowym urozmaiceniem jest możliwość wykorzystania w grze modów. Funkcja ta może się bardzo przydać, gdyż z czasem misje stają się powtarzalne i po prostu się nudzą. Demolition Company to wierna kopia wersji tej gry na PC. Jest to kolejny ciekawy symulator, jaki pojawia się na Mac.

Co prawda Demolition Company nie jest tak pasjonująca jak

Demolition Company

Download

Demolition Company